Družstevní projekt Malý háj VII je z 85% zcela vyprodán!

Družstevní projekt Malý háj VII je z 85% zcela vyprodán!

Družstevní projekt Malý háj VII je z 85% zcela vyprodán!

S prodejem družstevních podílů bytů v nové výstavbě, v Praze 10 na území Dolních Měcholup s dostupností Štěrbohol na dohled, se začalo přesně na státní svátek 28. 9. 2017. Začátkem ledna 2018 vystoupal počet registrovaných zájemců na 85%.

Rezervační smlouvy s registrovanými zájemci se podepisovaly v průběhu celého podzimu a proces trvá dodnes s těmi zájemci, kteří vybírají z aktuálního stavu nabídky posledních bytů. Je však stále z čeho vybírat, dispozičně od 1+kk až po 4+kk rodinný byt s velikou terasou.

Bytové družstvo Malý háj (dále jen BDMH) začalo začátkem tohoto roku vyzývat zájemce k podání přihlášek o členství v bytovém projektu. V těchto dnech rozesílá již BDHM informaci o přijetí členů do družstva s výzvou k úhradě dalšího členského vkladu a příspěvku do fondu družstevní bytové výstavby ve výši 25% z pořizovací ceny bytu. Po jeho zaplacení bude BDMH podepisovat se všemi „majiteli družstevního podílu“ Smlouvu o budoucí smlouvě o nájmu.

Velikou podporou pro tento projekt se stala Česká spořitelna, a.s., která uzavřela s BDMH dne 22. 12. 2017 úvěrovou smlouvu k financování budoucí koupě bytového domu v rámci tohoto projektu.

Více informací můžete získat prostřednictvím formuláře na http://www.coopdevelopment.cz/kontakty/

Váš tým Coop Development, družstvo  

zpět další

Loader

 

Zajímavosti

Park Milovice
Nahoru