• Malý háj VII

Poslat známému

Kontaktujte nás

Kontakt

Telefon:

+420 234 097 866

Email:
info@coopdevelopment.cz

Developer / Investor

Coop Development

Projekt Malý háj VII

Adresa projektu: Honzíkova, Praha-Dolní Měcholupy - mapa
Zahájení výstavby: 2018
Dokončení výstavby: 2020
Zahájení prodeje: IX. 2017
K nastěhování: jaro 2020

Popis projektu:

Rezidenční projekt Malý háj VII je druhým projektem družstevní výstavby ve Štěrboholské lokalitě

Můžete zde najít jak nabídku rodinných domů, tak i velmi pestrou nabídku bytů do osobního a nově i družstevního vlastnictví. To zde bude nově zastoupeno nabídkou 72 nových bytů o dispozicích od 1+kk, přes dnes neprodávanější kategorii bytů 2+kk až po krásné rodinné byty 4+kk o velikosti do 119 m2. Každý družstevní byt zde má svůj balkon, velkou terasu nebo lodžii.

Kryté stání nebo parkování přímo pod domem je samozřejmostí. K dispozici jsou sklepy přímo v garáži nebo i na patře.

Popis lokality:

Residenční projekt se nachází mezi komerčně známými Štěrboholy a klidnějšími Dolními Měcholupy.

Okolí skýtá široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času.

Na každého nového obyvatele moderní rezidenční lokality čekají doslova „za rohem“ krásné přírodní parky Hrušov a Říčanka, včetně pražských cyklotras i in-line dráhy. Moderní „shopaholiky“ jistě potěší blízkost velkého obchodního centra. A za doslova jen pár minut jste na autobusové zastávce, odkud cesta na nejbližší metro (stanice Depo Hostivař) trvá jen pár dalších minut. Rodiny s dětmi jistě potěší již dnes vybudovaná dětská hřiště a další zelené parky se vzrostlými stromy, které zde budou brzy realizovány.

Milovníci sportu nepochybně ocení zcela nový sportovní areál, kterému dominuje víceúčelová sportovní hala. Jeho součástí je také hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty s antukovým povrchem. Cyklisté využijí novou cyklostezku a pro milovníky golfu je k dispozici Golf Hostivař, vzdálený 10 minut jízdy. Díky bezprostřední přítomnosti krásné přírody se Vám nabízí řada sportovního a volnočasového vyžití, jako je běhání, jízda na kole či in-line bruslích, rybaření či procházky v blízkém přírodním parku Hrušov.

Standardy:

PDF ke stažení
Loader

 

Zajímavosti

Park Milovice
Nahoru