• Malý háj VIII

Poslat známému

Kontaktujte nás

Kontakt

Telefon:

+420 800 500 506

Email:
info@finep.cz

Developer / Investor

FINEP

Projekt Malý háj VIII

Adresa projektu: Honzíkova, Praha-Dolní Měcholupy - mapa
Zahájení prodeje: 3/2018

Popis projektu:

Rezidenční projekt Malý háj
se rozšiřuje o dva další bytové domy H4 a H5. Celkem 144 nových bytů.
Název projektu Malý háj VIII je třetím projektem družstevní výstavby ve Štěrboholské lokalitě

Můžete zde najít jak nabídku rodinných domů, tak i velmi pestrou nabídku bytů do osobního a nově i družstevního vlastnictví.

To zde bude nově zastoupeno nabídkou 144 nových bytů o dispozicích od 1+kk, přes dnes neprodávanější kategorii bytů 2+kk až po krásné rodinné byty 4+kk o velikosti do 119 m2. Každý družstevní byt zde má svůj balkon, velkou terasu nebo lodžii.

Kryté stání nebo parkování přímo pod domem je samozřejmostí. K dispozici jsou sklepy přímo v garáži nebo i na patře.

Popis lokality:

Residenční projekt se nachází mezi komerčně známými Štěrboholy a klidnějšími Dolními Měcholupy.

Okolí skýtá široké možnosti relaxace a aktivního trávení volného času.

Na každého nového obyvatele moderní rezidenční lokality čekají doslova „za rohem“ krásné přírodní parky Hrušov a Říčanka, včetně pražských cyklotras i in-line dráhy. Moderní „shopaholiky“ jistě potěší blízkost velkého obchodního centra. A za doslova jen pár minut jste na autobusové zastávce, odkud cesta na nejbližší metro (stanice Depo Hostivař) trvá jen pár dalších minut. Rodiny s dětmi jistě potěší již dnes vybudovaná dětská hřiště a další zelené parky se vzrostlými stromy, které zde budou brzy realizovány.

Milovníci sportu nepochybně ocení zcela nový sportovní areál, kterému dominuje víceúčelová sportovní hala. Jeho součástí je také hřiště s umělou trávou třetí generace a dva tenisové kurty s antukovým povrchem. Cyklisté využijí novou cyklostezku a pro milovníky golfu je k dispozici Golf Hostivař, vzdálený 10 minut jízdy. Díky bezprostřední přítomnosti krásné přírody se Vám nabízí řada sportovního a volnočasového vyžití, jako je běhání, jízda na kole či in-line bruslích, rybaření či procházky v blízkém přírodním parku Hrušov.

Standardy:

PDF ke stažení
Loader

 

Zajímavosti

Park Milovice
Nahoru