• Praha - Britská Čtvrť V

Poslat známému

Kontaktujte nás

Kontakt

Telefon:

+420 800 500 506

Email:
info@finep.cz

Developer / Investor

FINEP

Projekt Praha - Britská Čtvrť V

Adresa projektu: Západní Město, Praha 5 - mapa
Zahájení prodeje: podzim 2012

Popis projektu:

Britská čtvrť je první rezidenční projekt vznikající v rámci nové městské části Západní Město na Praze 13 - Stodůlkách. Britská čtvrť V je pátou etapou tohoto projektu a oproti předchozím etapám nabízí družstevní bydlení. Bytový dům se zajímavou architekturou a celkovým počtem 96 družstevních bytů. Dispozice nových bytů jsou od 1+kk o rozloze 27,9 m2 až po luxusní byty 4+kk o rozloze do 109 m2. Projekt nabízí nadstandardní záruku 3 roky. Projekt je umístěn v lokalitě s výbornou dostupností MHD (metro 1 min. chůze) a v napojení na pražskou výpadovku.

Tvoří ji architektonicky i materiálově zajímavé bytové domy, jež v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Vyšší standardy vybavení zajišťují nejen pohodlí, ale také bezpečnost rezidentů. Parkování je řešeno podzemními garážemi, které jsou z důvodu bezpečnosti a ochrany majetku obyvatel domu vybaveny bezpečnostním kamerovým systémem. Množství parkovacích míst pro návštěvy či další rodinný vůz je i před domy.

Popis lokality:

Západní Město patří do území MČ Praha 13 - Stodůlky. Jedná se o území bývalé zemědělské krajiny, které je obklopeno malými obcemi a především spoustou zeleně v podobě luk a strání. Jde o novou čtvrť, ve které naleznete jak kancelářské budovy City West, tak byty v obytných domech Britské čtvrti. To vše je již nyní doplněno komerčními prostory, díky nimž mají návštěvníci i obyvatelé zajištěny potřebné služby.

V Západním Městě vzniká zelení lemované centrální náměstí, které bude spolu s centrálním parkem jedinečným místem pro setkávání s rodinou, přáteli či obchodními partnery. Unikátnost a architektonickou výjimečnost Západního Města zdůrazňuje dominanta administrativní části City West, kterou je desetipodlažní objekt ve tvaru diamantu.

Výborná dopravní dostupnost

Britská čtvrť je výborně dostupným projektem. Vymezují ji známé dopravní tepny Jeremiášova a Rozvadovská spojka, která navazuje na Pražský okruh a plzeňskou dálnici D5. Výborně dostupné je také letiště Ruzyně a centrum Prahy, a to i díky vlastní stanici metra trasy B, která je umístěna přímo na náměstí.

Nabídka služeb v blízkém okolí

Velkou výhodou tohoto projektu jsou nově vznikající služby na novém náměstí, které se nachází v bezprostřední blízkosti. Zde již nyní můžete nalézt Panerii, výbornou restauraci Puor Bokovka, drogerii DM či pobočku a bankomat Komerční Banky. Pouhých 5 minut chůze je také známé nákupní centrum Avion s obchody jako je Tesco, IKEA, Jysk, A3 sport, Takko Fashion, Datart a další. Automobilem se do 5 minut pohodlně dostanete také do hypermarketu Globus, prodejny a benzínové pumpy Makro, Baumaxu, Aska, prodejny Billa či nákupního centra Metropole Zličín, kde naleznete další širokou nabídku služeb včetně kina či supermarketu Interspar.

Popis vzorového bytu:

V ceně bytu není zahrnuta náležející garáž ani komora. 

Standardy:

Stavební konstrukce

příčný železobetonový stěnový, vyšší patra zděný stěnový

obvodové konstrukce zděné a železobetonové s fasádním zateplovacím systémem

 

Bezpečnost

vstup a další společné prostory opatřeny čipovým systémem

zvonkové tablem s audio panelem u hlavního vchodu a domácími telefony s tlačítkem elektrického otevírání v bytech

v 1.PP a 2.PP prostor garáží ohraničen pletivem

moderní lanový výtah

 

Povrchové úpravy

podlahová krytina od společnosti Barkotex, keramické dlažby, keramické nebo betonové mrazuvzdorné dlažby na balkonech a terasách

keramické obklady v koupelnách a WC

 

Výplně otvorů

Vstupní dveře do bytu

protipožární plné jednokřídlé, laminátové, dekor ořech, lakované kovové zárubně, panoramatické kukátko, bezpečnostní kování M&T

Okna a balkonové dveře

plastová, vícekomorová, čtyřpolohové otevírání s mikroventilací, celoobvodové kování, vnitřní barva bílá, vnější strana - barevná fólie, vnitřní parapety bílé

 

Zařízení

umyvadlo keramické s polosloupem, závěsné WC, podezděná ocelová smaltovaná vana 1700x700 mm, v některých bytech umývátko  a sprcha (dle katalogového listu a dispozice bytu)

baterie pákové umyvadlové a vanové nástěnné

 

Kuchyňský kout

centrální příprava pro napojení rozvodů kuchyňské linky

 

Vytápění

ústřední topení společné pro celý dům, desková tělesa s termostatickou hlavicí, otopné žebříky v koupelnách

 

Kompletní přehled standardů domu a bytů ke stažení zde.

PDF ke stažení
Loader

 

Zajímavosti

Park Milovice
Nahoru