top of page

Budoucnost bytových domů


Program semináře

Zamysleli jste se někdy nad tím, Jak bude váš bytový dům vypadat za 20 let? Kam chcete váš dům ze stavebně-technologického pohledu směřovat vy? Jaké technologie nás kromě vytápění, elektřiny, výtahů a rozvodů pro televizi ještě čekají? Na co nezapomenout při modernizaci, abyste v budoucnu nemuseli znova zasahovat do konstrukcí domu? O tom všem bude náš seminář budoucnost bytových domů. Krátké prezentace odborníků doplněné moderovanou diskuzí Vás zkusí inspirovat k nadčasovým a odvážným řešením pro Váš dům!


Kdy: 15. 11. 2017,  16.00–19.00 hod

Kde: ABF, Václavské náměstí 833/31, 110 00, Praha 1 (v průchodu)


Přednášející odborníci:


Mgr. Martin Kroh

Předseda představenstva SBD Praha a předseda České společnosti pro rozvoj bydlení. Problematikou bydlení se zabývá 16 let, především v oblasti správy bytových domů. Přednáší v rámci vzdělávacích cyklů pro členy statutárních orgánů SVJ a BD, publikuje v médiích, v odborných časopisech o bydlení a na Portále o bydlení (SFRB), má za sebou moderování několika stovek schůzí SVJ a BD.


Danilo De Rossi

Ve společnosti KONE pracuje více jak 25 let. U společnosti začínal jako řadový instalační technik. Postupně zastával řadu seniorních rolí s globálním dopadem v oblasti instalací, projektového managementu a rozvoje obchodu, a to na nejrůznějších místech světa, v rámci rozdílných kultur.

Dnes zastává pozici předsedy představenstva a generálního ředitele společnosti KONE a.s. v České republice a Kone výtahy s.r.o. na Slovensku, kde pracuje od 1. 10. 2015. Danilo De Rossi disponuje cennými zkušenosti z výtahářského oboru, ale je také známý svou schopností uvádět do života nejrůznější inovace, v jejichž středu se nachází zákazník a jeho zkušenost, nikoliv produkt. To vše převádí ve svých vizích a každodenních rozhodnutích do fungování poboček v České republice a na Slovensku.

Comments


bottom of page