top of page
Harfa Park IX - družstevní byty.jpg

Adresa projektu: Praha 9 - Vysočany

Probíhá prodej bytů

Popis projektu

Družstevní byty v projektu Harfa Park IX mají spoustu výhod pro své majitele. Projekt najdete na Praze 9 - Vysočany, jde již o několikátou etapu projektu a nabízí moderní městské bydlení v širším centru města. 

  • na dosah všech služeb i na dosah přírody

  • zastávky MHD i vlak kousek od domu

  • snadná a rychlá cesta ven z města

  • do centra za 10 minut

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?


Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.

To přináší řadu výhod:


Ekonomickou dostupnost – díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 20 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně. Počáteční vklad může být samozřejmě i vyšší a můžete si tak snížit pravidelné měsíční splátky.


Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles – úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 35 let.


Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného – družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.


Družstevní byt je také vhodný jako investice – byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

 
 
O konkrétních krocích, jak se chopit příležitosti získat byt bez hypotéky a složitých administrativních úkonů nás kontaktujte přes webový formulář.
 
Těšíme se na vás.
 
Váš tým Coop Development

Galerie

bottom of page