top of page
09_Y1_2.jpg

Adresa projektu: Praha 9 - Pod Harfou

Prodej bytů spuštěn

Popis projektu

V širším centru Prahy ve výborně dostupné a plně občansky vybavené lokalitě na Praze 9 vzniká rezidenční projekt Harfa Park, jehož součástí je i družstevní bydlení.  Etapu s názvem Harfa Park VII tvoří jeden dům se třemi samostatnými sekcemi propojenými garáží. Celkem v ní vznikne 105 družstevních bytů o dispozicích od 1+kk (od 35,9 m2) až po prostornější 4+kk (do 120 m2 ). V horních patrech se pak nachází 9 mezonetů s velikostí do 117 m2 s rozlehlými terasami. U každého bytu je možné variabilní řešení prostoru a dle přání si můžete také pořídit vlastní garážové stání přímo pod domem nebo parkovací stání, dále sklep nebo komoru. 

 

Dům je stavěn ve vysokém energetickém standardu, což minimalizuje provozní náklady spojené s bydlením  - energetická náročnost budovy B - velmi úsporná. Projekt se může pochlubit také nadstandardní zárukou 3 roky.

Pokud vyhledáváte městský život a přitom chcete být na dosah přírody, je dům Harfa Park VII právě pro vás. 

Popis lokality

Rezidenční projekt Harfa Park navazuje na dřívější bytovou výstavbu v této lokalitě, dům je situovaný podél řeky Rokytky. Zastávka autobusu, tramvaje i železnice s dálkovými spoji je jen kousek za rohem. Dopravní dostupnost do centra Prahy i kamkoliv po republice je ideální. Metrem ze stanice Vysočanská jste v centru Prahy za 10 minut a z Nádraží Libeň například v centru Pardubic vlakem do hodiny. A autem z města ven na víkend je to díky páteřním komunikacím také za pár minut.

Lokalita se nachází v širším centru města a všechny běžné služby jsou dostupné přímo zde. Když jdete na nákupy nebo do kavárny a restaurace vždy si můžete vybírat z celé řady nabídek. Školy, školky a zdravotní péči najdete v docházkové vzdálenosti od domu. Lokalita se může pochlubit také multifunkční arénou, dvěma velkými obchodními centry nebo bazénem s mořskou vodou. 

A když máte po práci volný čas, není nic snadnějšího než vyrazit do přírody. Před domem se napojíte na cyklostezku v okolí říčky Rokytky a můžete si vybrat, kterým směrem a do kterého parku se vydáte. K blízkému Hořejšímu rybníku směrem ven z města nebo směrem k centru do parku Podviní s keltským hradištěm? V roce 2018 byl přímo v lokalitě vybudován nový městský park Podkovářská s dětským hřištěm a občerstvením. 

Bydlení v projektu Harfa Park nabízí vše, co očekáváte od bydlení ve městě, přitom příroda začíná hned před vaším domem. 

Galerie

bottom of page