Barrandov_J,K_C5_2.jpg

Adresa projektu: Praha 5, Barrandov

Prodej bytů spuštěn

Popis projektu:

Na pražském Barrandově vzniká nový rezidenční komplex nazvaný Kaskády Barrandov. Jedná se o několik rezidenčních budov a v rámci plánované výstavby vznikne také nové centrální náměstí. Ke stávajícím obchodům a službám tak zde přibydou další, které ještě rozšíří možnosti a zkvalitní život všech rezidentů. Pro ještě lepší dopravní dostupnost bude prodloužena stávající tramvajová trať a první z nových zastávek se stane součástí tohoto náměstí.

 

Další etapa projektu s názvem Kaskády Barrandov XIV nabízí nové byty do družstevního vlastnictví a navazuje na předchozí dvě úspěšné družstevní etapy v této lokalitě. Kaskády Barrandov XIV tvoří dva rezidenční domy o celkovém počtu 138 nových družstevních bytů o dispozicích 1+kk (od 22 m2) až po prostornější 4+kk (do 113 m2). Každý je nabízen s možností variabilního řešení prostoru. Garážová stání jsou připravena přímo pod domem. Na byty se poskytuje nadstandardní záruka 3 roky a celý dům bude proveden ve velmi úsporné energetické třídě B. 

Popis lokality:

Jedním z velkých benefitů pražského Barrandova je blízkost unikátního přírodního parku Prokopské údolí. To je protkáno cyklostezkami, lesními cestami a velkými plochami zeleně, které jsou již dlouhá léta oblíbeným místem odpočinku Pražanů. Barrandov svým obyvatelům nabízí kompletní občanskou vybavenost a plnohodnotnou městskou infrastrukturu v podobě škol, školek, zdravotnických zařízení, úřadů nebo obchodů. Velkým bonusem je třeba i celoročně otevřený aquapark. Dopravní dostupnost lokality s centrem zajištuje několik tramvajových linek, které v pravidelných intervalech jezdí na Smíchovské nádraží (12 min) i na Václavské náměstí (20 min).

Barrandov je poměrně mladou čtvrtí, jejíž historie se začala teprve psát až ve 20. letech 20. století.  V 80. letech bylo v blízkosti filmových ateliérů postaveno nové sídliště, v 90. let přibyly v lokalitě další bytové domy a výstavba pokračovala i v následujících letech současného století. Atraktivitu bydlení v oblasti Barrandova výrazně podpořila i výstavba tramvajové trati, která zajistila této lokalitě bezproblémové spojení s centrem Prahy. Dnes patří Barrandov mezi tzv. dobré pražské adresy pro spokojený plnohodnotný moderní městský život.

Galerie

Kaskády Barrandov XIV
Kaskády Barrandov XIV

Nové družstevní bydlení

press to zoom
Kaskády Barrandov XIV
Kaskády Barrandov XIV

Nové družstevní bydlení

press to zoom
Kaskády Barrandov XIV
Kaskády Barrandov XIV

Nové družstevní bydlení

press to zoom
Kaskády Barrandov XIV
Kaskády Barrandov XIV

Nové družstevní bydlení

press to zoom
1/8