top of page
Finep - Rezidence nad Vltavou Kralupy_0001.jpg

Adresa projektu: Kralupy nad Vltavou

Zahájení prodeje: 1/ 2024

Zahájení stavby:   5/2024

Kolaudace stavby: 2/2026

Předání bytů: 6/ 2026

Popis projektu

V Kralupech nad Vltavou v nevyužitém prostoru u vlakového i nově vybudovaného autobusového terminálu vzniká nová obytná čtvrť. Výhodou lokality je výborná dostupnost do Prahy jen 30minut vlakem a zároveň těží z blízkosti řeky pro chvíle odpočinku. 

Místo výstavby prochází kompletní změnou a obohatí tak Kralupy nejen o řešení vnitřního bytového dluhu města, ale také o zázemí mateřské školy, víceúčelového hřiště, služby, v neposlední řadě se s tímto projektem ruku v ruce posune kompletní renovace Nádražní ulice a všeobecně posílí rozvoj občanské vybavenosti. 

Družstevně v tomto projektu nabídneme 1 bytový dům od bytů 1KK až 4KK.

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?


Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.

To přináší řadu výhod:


Ekonomickou dostupnost – díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 20 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně. Počáteční vklad může být samozřejmě i vyšší a můžete si tak snížit pravidelné měsíční splátky.


Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles – úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 35 let.


Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného – družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.


Družstevní byt je také vhodný jako investice – byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

 
 
O konkrétních krocích, jak se chopit příležitosti získat byt bez hypotéky a složitých administrativních úkonů nás kontaktujte přes webový formulář.
 
Těšíme se na vás.

 
Váš tým Coop Development

Galerie

bottom of page