top of page
Beroun Na Terase

Adresa projektu: Na Morákově, Beroun

Dokončení výstavby: jaro 2024

Zahájení prodeje: podzim 2023

Předání bytových jednotek: podzim 2024

Popis projektu

Představujeme Vám unikátní bytový projekt "NA TERASE", který se pyšní svou klidnou a přesto strategickou lokalitou v malebném městě Beroun.

Tento rezidenční komplex je situován na pozemcích mezi ulicemi Na Morákově a Vinařská, a harmonicky navazuje na stávající i nově vznikající zástavbu rodinných a bytových domů.

Stručný přehled projektu
K dispozici jsou tři družstevní domy s šedesáti byty s dispozicí 1+kk až 4+kk o velikosti 29 m² až 90 m² s venkovním a garážovým stáním.

Architektura a design


Byty v projektu NA TERASE jsou navrženy s důrazem na prosvětlenost, prostornost a funkčnost. Každý byt nabízí komfortní bydlení s terasami, balkony či předzahrádkami, které vám umožní vychutnat si klidné okamžiky v soukromí. Architekt také myslel na dostatek úložných prostor, takže se nemusíte obávat, kam uskladníte své věci.

Začněte novou kapitolu života s námi


NA TERASE je místem, kde se snoubí moderní bydlení s přírodou a výbornou dostupností. Je to místo, kde začíná váš nový příběh. Přijďte a objevte krásu a pohodlí, které vám projekt NA TERASE může nabídnout.

Proč byste si měli pořídit právě družstevní byt?


Družstevní byty jsou dostupnější. Pokud s námi chcete bydlet, nemusíte si brát hypotéku se závazkem na celý život. Stačí vám část z pořizovací ceny bytu a zbytek můžete splácet formou nájmu, protože projekt stavíme formou družstevní bytové výstavby.

To přináší řadu výhod:


Ekonomickou dostupnost – díky družstevní formě výstavby vám k pořízení bydlení stačí pouze 20 % z ceny bytu a po individuální konzultaci většinou najdeme řešení i pro ty, kdo mají k dispozici ještě méně. Počáteční vklad může být samozřejmě i vyšší a můžete si tak snížit pravidelné měsíční splátky.


Byty jsou vhodné pro seniory, mladé rodiny i singles – úvěr si bere bytové družstvo, nepotřebujete tedy hypotéku, i senior získává financování se splatností 35 let.


Družstevní byt můžete snadno převést na někoho jiného – družstevní podíl lze snadno a rychle převést na třetí osobu.


Družstevní byt je také vhodný jako investice – byty lze podnajímat třetím osobám a nastavením výše vlastního vkladu lze optimalizovat výši měsíčních nákladů.

 

 
O konkrétních krocích, jak se chopit příležitosti získat byt bez hypotéky a složitých administrativních úkonů nás kontaktujte přes webový formulář.
 
Těšíme se na vás.
 
Váš tým Coop Development

Galerie

bottom of page