Adresa projektu: Liberec

Zahájení výstavby: květen 2019

Dokončení výstavby: léto 2021

Zahájení prodeje: únor  2019

Popis projektu

Projekt OÁZA V CENTRU byl zahájen již před několika lety přípravnými studiemi a projekčními pracemi. Momentálně je stavba krátce před dokončením, uvnitř probíhají dokončovací práce a v nabídce jsou již jen poslední volné byty.

Současná podoba projektu je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství  a jeho týmu společnosti Siadesign.

 

Na pozemku bývalých Montážních závodů Liberec v samém centru tohoto krásného města vyroste ve třech etapách několik domů s byty, nebytovými prostory a krytými parkovacími místy. Jedna z těchto etap je věnována projektu OÁZA V CENTRU, který nabízí výhradně družstevní formu bydlení. 

V rámci této etapy je budoucím členům družstva k dispozici celkem 112 družstevních bytů, dva komerční prostory a 145 krytých parkovacích míst. V ceně družstevního podílu k bytu je také sklepní kóje a jedno kryté parkovací stání podle vlastního výběru budoucího člena družstva. Další parkovací stání je možné doobjednat až do vyčerpání kapacit.

 

Neváhejte, v nabídce jsou již jen poslední volné družstevní byty.

Popis lokality

Centrum města – místo, kde se nachází nové byty OÁZA V CENTRU

V Liberci už asi není většího centra, než je dolní část města v okolí OC Forum, terminálu MHD, krajského úřadu

a Soukenného náměstí. Právě nedaleko odsud, blízko hromadné dopravě, úřadům, nákupům i denní či noční zábavě je umístěn projekt OÁZA V CENTRU. Na dosah centra města, ale přitom v klidné a zelené části města. V lokalitě, ze které se do tří minut pomalé chůze dostanete na zastávku MHD, na Krajský úřad, do obchodu, banky či restaurace, stejně tak jako do dvou minut vozem na výpadovku na Prahu, Jablonec, Frýdlant či Děčín.

Galerie

1/19