top of page
Oaza v Centru.jpg

Adresa projektu: Liberec

Dokončení výstavby: léto 2021

Vyprodáno

Popis projektu

Architektonická podoba projektu Oáza Liberec je dílem architekta Ing. Radima Kousala, držitele prestižní ceny Jože Plečnika za celoživotní přínos v oblasti architektury a stavitelství  a jeho týmu společnosti Siadesign.

 

Na pozemku bývalých Montážních závodů Liberec v samém centru tohoto krásného města vyroste ve třech etapách několik domů s byty, nebytovými prostory a krytými parkovacími místy. Jednou z těchto etap byl projekt OÁZA V CENTRU, který nabízí výhradně družstevní formu bydlení. 

V domě je 112 družstevních bytů, dva komerční prostory a 145 krytých parkovacích míst. Součástí bytů jsou i sklepní kóje a jedno kryté parkovací stání. 

Popis lokality

Centrum města – místo, kde se nachází nové byty OÁZA V CENTRU

V Liberci už asi není většího centra, než je dolní část města v okolí OC Forum, terminálu MHD, krajského úřadu

a Soukenného náměstí. Právě nedaleko odsud, blízko hromadné dopravě, úřadům, nákupům i denní či noční zábavě je umístěn projekt OÁZA V CENTRU. Na dosah centra města, ale přitom v klidné a zelené části města. V lokalitě, ze které se do tří minut pomalé chůze dostanete na zastávku MHD, na Krajský úřad, do obchodu, banky či restaurace, stejně tak jako do dvou minut vozem na výpadovku na Prahu, Jablonec, Frýdlant či Děčín.

Galerie

bottom of page