top of page
novostrasnicka_01.jpg

Praha – Novostrašnická

Adresa projektu: Ul. Novostrašnická, Praha 10

Zahájení výstavby: 12/2012

Dokončení výstavby: 04/2014

Ukončení prodeje: vyprodáno

K nastěhování: květen 2014

Popis projektu

Na rohu ulic Novostrašnická a Úvalská je osazen projekt nového bytového domu. Objekt leží v zástavbě stávajících rodinných domů obklopený vzrostlou zelení. Architektonické řešení domu zajišťuje dostatek soukromí a intimitu bydlení.

Dům tvoří tři propojené objekty se samostatnými vchody. v domě jsou umístěny bytové jednotky o velikostech 1+kk až 4+kk různých velikostí. Moderní a velkorysé dispoziční uspořádání bytů, velké prosklení zajišťující dostatečné množství denního světla a balkóny či terasy pro každý byt jsou zárukou pohodlného a příjemného bydlení.

Samozřejmostí je zajištění dostatečného množství úložných prostor, ať již přímo v bytě ve formě komor, či v suterénu formou samostatných sklípků. v přízemí domu jsou vyčleněny plochy pro komerční využití. při ulici Úvalská to jsou administrativní prostory určené pro kanceláře. z Novostrašnické pak dva prostory pro obchod a služby.

Projekt bytového domu vzniká v blízkosti stanice metra Skalka a zastávek tramvají a autobusů hromadné dopravy. Pro milovníky aut je zajištěné parkování v podzemních garážích. Všechna stání jsou řešena dostatečně komfortně pro velké osobní automobily.

 

Popis lokality

Strašnice jsou žádanou a vyhledávanou lokalitou. Místem, které splní požadavky na moderní bydlení blízko centra města, avšak v zeleni a s výbornou dopravní dostupností. Strašnice jsou městskou částí s hlubokou historií.

Nedaleko nového bytového domu se nachází široká nabídka občanské vybavenosti, ať již se jedná o nákupní možnosti, lékařskou péči a lékárny, školy, pošty a banky, ale i kulturní a sportovní vyžití.

Dopravní dostupnost

Autem – 10 minut do centra, blízká návaznost na Jižní spojku směrem na D1 (Brno), D11 (Hradec Králové) a R10 (Liberec) a výpadovky směrem na Říčany, Kutnou horu a Český Brod, Kolín.

MHD – v těsné blízkosti se nachází stanice metra Depo Hostivař a Skalka, autobusové zastávky Donattelova, Dobročovická, Černokostelecká a zastávky tramvají Nové Strašnice a Černokostelecká (linky 7,11, 55).

Popis vzorového bytu

V ceně bytu je zahrnuto garážové stání a sklep pro každý byt.

Galerie

bottom of page