top of page
prosek_park_II.jpg

Praha – Prosek Park II

Adresa projektu: Ul. Lovosická, Praha 9

Zahájení výstavby: 2011

Dokončení výstavby: dokončeno

Ukončení prodeje: vyprodáno

K nastěhování: léto 2013

Popis projektu

Prosek Park najdete na Praze 9 v ulici Lovosická, v blízkosti prosecké polikliniky. Prosek Park tvoří celkem čtyři etapy výstavby, z toho etapy I a III s byty do osobního vlastnictví a etapy II a IV s družstevními byty.

Praha 9 - Prosek je první lokalitou, kde byla v roce 2011 zahájena družstevní bytová výstavba. Bytové družstvo Habr bylo založeno zakladateli FINEP HOLDING, SE a SBD Praha za účelem výstavby bytového domu o 62 bytech, 63 garážových stání, 10 komorách a společných částech domu. Družstevní bydlení nabízíme ve dvou bytových domech, ve kterých jsou byty o dispozicích 1+kk (od 37 m2) až po 4+kk (do 120 m2). Parkování je zajištěno v garážích či na venkovních parkovacích stáních.

Mezi jednotlivými vnitrobloky domů jsou plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit zejména obyvatelům komplexu. Množství zeleně, která bude objekty obklopovat, vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci.

 

Popis lokality

V současné době se Prosek právem řadí mezi vyhledávané rezidenční lokality, a to především díky své kvalitní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti.

V místě najdete celou řadu služeb, například mateřskou školu, jesle, základní školy, střední průmyslovou školu a gymnázium. V místní poliklinice funguje lékařská pohotovost. Nedaleko je pošta, banka i supermarket. Do obchodního centra Letňany se dostanete autem či autobusem během několika minut.

Plavete, hrajete tenis, squash, fotbal, jezdíte na bruslích nebo snad dokonce na koni? To vše můžete provozovat od rána do večera, když budete bydlet na Proseku. Velkým lákadlem je letní bobová dráha s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou. Nesportovci jistě ocení Park přátelství, ideální k odpoledním procházkám.

Lokalita se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, kde jste za 15 minut, a to především díky nové stanici metra C - Střížkov (3 min. chůze na metro). Dopravní obslužnost je zajištěna také prostřednictvím rozsáhlé sítě autobusových linek MHD (1 min. chůze na zastávku).

Popis vzorového bytu

V ceně bytu není zahrnuta náležející garáž ani komora.

Galerie

bottom of page