top of page
492-e-2-3.jpg

Praha - Prosek Park VI

Adresa projektu: Ul. Lovosická, Praha 9

Zahájení prodeje: únor 2014

AKCE!

Při současném pořízení garáže k bytu je připravena pro každého sleva ve výši 50 000Kč z celkové pořizovací ceny. 

Popis projektu

Prosek Park se nachází na Praze 9 v ulici Lovosická, v blízkosti prosecké polikliniky. V této lokalitě dům Prosek Park VI navazuje na předchozí úspěšné etapy s byty jak do osobního, tak i družstevního vlastnictví. Praha 9 - Prosek je první lokalitou, kde byla v roce 2011 zahájena družstevní bytová výstavba. Prosek Park VI tvoří jeden rezidenční dům, ve kterém vznikne 92 nových družstevních bytů o dispozicích od 1+kk (od 27 m2) až po prostornější 4+kk (do 114m2). Byty jsou nabízeny s možností některých klientských změn zařizovacích prvků dle přání klienta. Parkování je řešeno krytými garážovými stáními.

V tomto projektu jsou mezi jednotlivými vnitrobloky domů jsou plánovány zelené zahrady a park, který bude sloužit zejména obyvatelům komplexu. Množství zeleně, která bude objekty obklopovat, vytvoří příjemné prostředí pro relaxaci.

 

Popis lokality

V současné době se Prosek právem řadí mezi vyhledávané rezidenční lokality, a to především díky své kvalitní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti MHD.

V místě najdete celou řadu služeb, například mateřskou školu, jesle, základní školy, střední průmyslovou školu a gymnázium. V místní poliklinice funguje lékařská pohotovost. Nedaleko je pošta, banka i supermarket. Do obchodního centra Letňany se dostanete autem či autobusem během několika minut.

Plavete, hrajete tenis, squash, fotbal, jezdíte na bruslích nebo snad dokonce na koni? To vše můžete provozovat od rána do večera, když budete bydlet na Proseku. Velkým lákadlem je letní bobová dráha s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou. Nesportovci jistě ocení Park přátelství, ideální k odpoledním procházkám.

Lokalita se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, kde jste za 15 minut, a to především díky nové stanici metra C - Střížkov (3 min. chůze na metro). Dopravní obslužnost je zajištěna také prostřednictvím rozsáhlé sítě autobusových linek MHD (1 min. chůze na zastávku).

Popis vzorového bytu

V ceně bytu není zahrnuta náležející garáž ani komora.

Galerie

bottom of page