top of page
12-3.jpg

Praha – Prosek Park VIII

Adresa projektu: Prosek, Praha 9

Zahájení prodeje: podzim 2016

Popis projektu

Prosek Park VIII se nachází na Praze 9, v blízkosti prosecké polikliniky. V této lokalitě rezidenční dům navazuje na předchozí úspěšné etapy s byty jak do osobního, tak i družstevního vlastnictví. Praha 9 - Prosek je první lokalitou, kde byla v roce 2011 zahájena družstevní bytová výstavba.

Prosek Park XI tvoří jeden rezidenční dům, ve kterém je 108 nových družstevních bytů o dispozicích od 1+kk (od 31 m2) až po prostornější 4+kk (do 120m2). Byty jsou nabízeny s možností některých klientských změn zařizovacích prvků dle přání klienta, nově však i s možností variabilního řešení prostoru!

Parkování je řešeno krytým garážovým stáním.

 

Popis lokality

V současné době se Prosek právem řadí mezi vyhledávané rezidenční lokality, a to především díky své kvalitní občanské vybavenosti a výborné dopravní dostupnosti MHD.

V místě najdete celou řadu služeb, například mateřskou školu, jesle, základní školy, střední průmyslovou školu a gymnázium. V místní poliklinice funguje lékařská pohotovost. Nedaleko je pošta, banka i supermarket. Do obchodního centra Letňany se dostanete autem či autobusem během několika minut.

Plavete, hrajete tenis, squash, fotbal, jezdíte na bruslích nebo snad dokonce na koni? To vše můžete provozovat od rána do večera, když budete bydlet na Proseku. Velkým lákadlem je letní bobová dráha s vyhlášenou restaurací a letní zahrádkou. Nesportovci jistě ocení Park přátelství, ideální k odpoledním procházkám.

Lokalita se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, kde jste za 15 minut, a to především díky nové stanici metra C - Střížkov (3 min. chůze na metro). Dopravní obslužnost je zajištěna také prostřednictvím rozsáhlé sítě autobusových linek MHD (1 min. chůze na zastávku).

Galerie

bottom of page