top of page
Rezidence_u_sarky_ext_cam_35b_a2a3.jpg

Adresa projektu: ul. Drnovská, Praha 6

Stavba zahájena

Prodej družstevních bytů v plném proudu

Popis projektu:

V Praze 6 v blízkosti vyhledávaného Šáreckého údolí vzniká nový rezidenční komplex, jehož součástí jsou také dva družstevní domy. První družstevní etapa projektu Rezidence U Šárky nabízí celkem 41 bytů o dispozicích 1+kk (od 31 m2) až po prostorné 4+kk (119 m2) a je již téměř vyprodána. Jako třetí etapa projektu Rezidence U Šárky je označen druhý družstevní dům, který nabídne celkem 102 družstevních bytů o dispozicích 1+kk (od 34,1 m2) až po prostorné 4+kk (118,3 m2). Domy se mohou pochlubit vyššími standardy vybavení zajišťujícími pohodlí a bezpečnost rezidentů a energetickou náročností třídy B, jistě potěší i nadstandardní záruka 3 roky.

 

Rezidence U Šárky, to je moderní bydlení s bezbariérovým přístupem v bezprostřední blízkosti přírody, výbornou dostupností metrem do centra Prahy a jen pár minut autem na letiště se spojením do celého světa. Neváhejte a rezervujte si své nové družstevní bydlení co nejdříve.

Popis lokality:

Rezidence U Šárky vzniká na lukrativní místě na Praze 6 v ulici Drnovská v lokalitě, v níž se snoubí nádherná příroda se všemi výhodami bydlení ve městě. Do Šáreckého údolí stačí pouhých 7 minut chůze. Metro linky A z blízké stanice metra Veleslavín Vás dopraví za 30 minut na Václavské náměstí a na nákupy do OC Šestka dojedete za 3 minuty autem nebo autobusem. Využít můžete i železniční zastávku Praha-Ruzyně, odkud vyjíždí vlaky směr Hostivice či Nádraží Veleslavín a Hradčanská, které také nabízí přestup na linku metra A. V Rezidenci U Šárky máte snadno na dosah i celý svět, pokud cestujete často, jistě oceníte, že na mezinárodní letiště Václava Havla je to pouhých pět minut autem. 

 

Městská část Praha 6 je dlouhodobě vyhledávána pro své architektonické a urbanistické kvality a jedinečné přírodní lokality, které nabízí možnosti jak pro aktivní odpočinek tak i samotné krásy přírody. Výborná dopravní dostupnost a sportovní a kulturní vyžití doplňují veškeré výhody lokality a dělají z ní ideální místo k bydlení.

Galerie

bottom of page