top of page
Liberec_Zahrada Gallas.jpg

Adresa projektu: Švermova ulice, Liberec - Františkov

Zahájení stavebních prací: červen 2022

Zahájení výstavby: září 2022

Kolaudace 1.etapa: jaro 2025

Zahájení prodeje 2.etapy: leden 2024

Kolaudace 2.etapa: červen 2027 

Dokončení celého bytového komplexu: konec 2027

Popis projektu

 

Výstavba bytového komplexu Zahrada Gallas je v plném proudu. Po první etapě projektu, která nabízí 94 družstevních bytů a ještě stále má volné byty v nabídce, projekt nyní vstupuje už do další fáze. Druhá etapa výstavby zahrnuje 77 družstevních bytů, jejichž dokončení se plánuje ve druhém čtvrtletí 2027.

 

Navštivte kompletně zařízený vzorový byt v první etapě a nechte na sebe dýchnout atmosféru místa i domu. Dny otevřených dveří s prohlídkou vzorového bytu se bude konat  dne 1. února 2024 od 15h do 17h. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost.

Zahrada Gallas se doslova rozkvete. V lokalitě pod vrcholem Ještědu vyroste 7 domů, mezi kterými bude protékat Františkovský potok, který se bude revitalizovat. Oblast Františkov poskytuje jak snadnou dostupnost do centra města, tak rychlý přesun do přírody. Návrh pochází z dílny anglického architektonického studia Chapman Taylor a zárodek nápadu vychází z blízkých prvorepublikových vil. Obrovským bonusem je velkorysý prostor mezi domy i samotné řešení veřejného prostoru. Domy budou maximálně šestipodlažní a v každém z nich 40 bytů. Domy obklopí zahrada pro odpočinek místních obyvatel, kteří naleznou v okolí svého domova dětské i workoutové hřiště, grill pointy, plácek na jógu, pétanque, relaxační zónu pro odpočinek, nebo servis point pro kola a mnoho dalšího. Nákupy, návštěva lékaře či školy a školky v blízkosti jsou samozřejmostí.

Téměř ve všech bytech budou terasy či balkony a někteří si mohou vychutnávat výhled na Ještěd.

Budoucí obyvatelé mohou vybírat z většího množství rodinných bytů, v nabídce budou ale také menší byty.

 

Projekt nabízí promyšlenou variabilitu bytů. Vyhovuje vám bydlet v menším, ale počítáte do budoucna s rozšířením rodiny? Kupte si tedy 2+kk a garsonku vedle sebe a dodatečně je propojte! Nebo máte dospívající dítě, které bude za chvíli chtít soukromí? Kupte velký byt a za pár let z něj oddělte garsonku. Byty jsou vymyšlené tak, že je můžete šikovně příčkami zmenšovat, zvětšovat i dělit. To je výhodné již při koupi a plánování. Byty se přizpůsobí vám, ne vy jim.

 

Nejprve vzniknou první čtyři domy v družstevním vlastnictví. Do roku 2027 pak partneři postaví další tři domy. Vybrat si tak dle svých možností a plánů může každý. Obytná lokalita navíc bude bezpečná a tichá, parkoviště pro všechny domy vznikne v propojovací části dvou domů.

Prodejní tým jak v Praze, tak v Liberci se věnuje každému, koho tento projekt zajímá nejen z hlediska investice, ale i z pozice budoucího vlastního bydlení. Po výběru konkrétní bytové jednotky vám připravíme finanční plán vaší investice. Pro více informací vyplňte náš webový formulář a my se vám ozveme.

Galerie

bottom of page